Plníme „Funny Hit Hit odměny“ – Sprchování s Bambusem! ANEB: Co se stane v Colliery.... Zůstane v Colliery! Za přísných hygienických podmínek a pod dozorem Colliery notáře a hlavního Colliery hygienika,…

Plníme „Funny Hit Hit odměny“ – Sprchování s Bambusem! ANEB: Co se stane v Colliery.... Zůstane v Colliery!

Za přísných hygienických podmínek a pod dozorem Colliery notáře a hlavního Colliery hygienika, proběhla první z Funny odměn, která byla nabídnuta v kampani Hit Hit Colliery CrossFit Ostrava. Ač zprvu zdálo se vše být legrací, ze strany Lukáše bylo vše bráno s maximální vážností. Po natočení krátkého spotu, ve kterém si holí všechny typy chlupů na své horní polovině těla, pevně doufal v naplnění pánských sprch. Ovšem opak se stal skutečností – zájem přišel z dámského publika.

Po ukončení Hit Hitu bylo víc než jasné, že prvotní plán hrát v pánských sprchách fotbal, kde by teamy byly rozděleny na „nahoře bez“ a „dole bez“, tak by nyní neprošel. Bylo nutné najít náhradní řešení a bylo to vážně otázkou několika málo vteřin – „holení dívčích nožek v dámských sprchách“!

Termín byl nabídnut a z většiny přijat. Byla nutná příprava… Vybrání motivační hudby pro mne a zároveň aktivizující úsměv na tváři pro ně. Dále převlečení – jít v neoprénu – nevhodné! Jít zcela odhalen s javorovým listem zahalující to nejcennější – laciné! Opět vteřinové osvícení – převlek ala typický čech, který přijede poprvé k moři.

Po příchodu na sprchovou scénu v daném oblečení, již na Lukáše čekaly tři sprchychtivé děvčátka, se kterými se dalo dělat cokoliv…byly plně odevzdané skupinovému pokušení. Ovšem, cíl byl jediný – využít ostří jednorázových žiletek pro pocit dokonale oholených nohou! Během několika málo minut byly děvčátka hladká, bez jakýchkoliv pichláčků, či nedej bambus ostrůvků. Poté následovalo něco, s čím holčičky nepočítaly – byla řada na jejich jemné motorice. Každá uchopila svými jemnými ručkami nové žiletky a úkol zněl jasně – ohol si svého Bambuse. Po několika prvních tazích byly cítit první čůrky krve stékající po plešce. Děvčata byla zvyklá holit sebe sama a bylo znát, že byly značně nervózní, proto také jim bylo vše prominuto. 

Když i Lukáš byl dokonale hladký, přišlo to toužené společné sprchování sprchovým gelem značky Dove, který byl předchozí den v nejmenovaném obchodním řetězci v akci a to začalo být už opravdu horko. Takové horko, že se fotografovi plně zamlžil objektiv a utekl do chladnějších prostor, protože to co se dělo poté, již nebylo možné fotografovat.