Petra, 29 (porodní asistentka, na mateřské dovolené) Členkou Colliery CrossFit Ostrava jsem již pátým rokem. Do gymu mě přivedl manžel, který zde začal…

Petra, 29 (porodní asistentka, na mateřské dovolené)

Členkou Colliery CrossFit Ostrava jsem již pátým rokem. Do gymu mě přivedl manžel, který zde začal docházet o rok dříve a vždy přicházel domů s pořádnou dávkou endorfinů a nadšením. Pokaždé mi říkal: "pojď příště se mnou vyzkoušet lekci", ale dlouho jsem sbírala odvahu.

Dříve, vlastně již od útlého dětství, jsem se věnovala sportovní gymnastice. Ta se vyznačuje ladností a estetikou pohybového projevu, a tak práce s osou, kettlebelly nebo například medicimbalem pro mne byla jaksi nepředstavitelná. Manželova radost a zážitků z tréninků bylo čím dál více. Stal se pro mne motivací crossfit vyzkoušet také.

Dnes mohu jednoznačně říci, že je součástí života nás obou. Důvodem dočasně přerušit členství, pro mne nebylo ani samotné těhotenství. Stačilo jen cviky upravit dle možností jendotlivych trimestrů, osobních pocitů a to vše pod vedením zkušené trenérky Barunky. Tajně doufáme, že se gym zalíbí i našemu synovi Jakubovi, který bude mít možnost již od tří let navštěvovat CrossFit Kids. Program, jehož cílem je u dětí přirozeně rozvíjet lásku ke zdravému pohybu.