Colliery breaking NEWS vol.01 Ahoj Colliery příznivče! Okurková sezóna ve formě letních prázdnin, dovolených a drinků na …

Colliery breaking NEWS vol.01

Ahoj Colliery příznivče!

Okurková sezóna ve formě letních prázdnin, dovolených a drinků na pláži pomalu ale jistě končí, a je třeba se opět pořádně opřít do tréninku!

Možná sis dal přes prázdniny pauzičku od železa, možná jsi u nás každý den. Tak či tak pro tebe přináším novinky, které tě čekají od září.

První nejvýraznější novinkou je změna v programingu! Rozhodli jsme se, že tě pořádně otestujeme workouty, které zjistí, jak jsou na tom nejen tvé svaly ale i odhodlání posunout to ještě o jeden REP dále! Vrací se na scénu oblíbený #MondayMonsterMash! Od 6. září v kooperaci s Colliery CrossFit Olomouc a Colliery Opava!

Takže 6. 9 čekáme plnou lekci, která ukáže těm Olomoučákům, jak se to rube v Ově!

Zpět taky můžeš čekat oblíbené #CollieryMade testování, jako 10 minut na Satan, tedy Assault biku nebo ještě oblíbenějších 5 minut na maximální počet burpee přes osu.

Další změnou jsou novinky v trenérském týmu. Tým se rozšiřuje o trenéra Patrika (už brzy si jej představíme na webu a instagramu), kterého poznáš na první dobrou – bude to ten namakanej vysokej borec s kudrnatýma vlasama a kérkama všude po těle. Patrik studuje Rekreologii na místní univerzitě, takže jeho kruháče, na kterých se s ním můžete potkat vždy v pátek, jsou podloženy nejmodernějšími poznatky a studiemi.

No a pokud patříš mezi věčné hladovce, můžeš se v září těšit na speciální bagel ve stylu Mexika, který tě zasytí a dodá spoustu živin. Ale hlavně! Když budeš sedět do noci v kanclu a budeš mít hlad, můžeš si objednat kus Colliery i takto později během dne. Kurýr ti přiveze bagel a kávu třeba i o půlnoci. No dobře, o půlnoci ne, ale na véču určitě jo.

Významnou novinkou je fúze, kterou jsme podnikli s tréninkovou skupinou zabývající se Les Mills (víze o lekcích ZDE)! Za účelem toho, aby nám někdo pořád nehopsal na koberci ve 2. patře, kde se bude Les Mills cvičit v prvních týdnech... 

Budujeme nový multifunkční sál v 1. patře o rozloze 60 m2! 

P.S. Bude prej i do čeho bouchnout!

A pokud jsi to dočetl AŽ SEM nemine tě odměna!

Pro ty, kterým třeba končí členství máme dvě novinky. Od 1.9 máš jedinečnou možnost zakoupit si 10 vstupovou permici s 20% slevou! Tedy za 1300,- (Platí pouze pro prvních 20 zájemců. SPĚCHEJ!) Pokud již člen jsi, ale dobíhá ti smlouva, uzavři s námi novou! Pro všechny uzavřené roční smlouvy máme čtyři poukazy na služby z nabídky Colliery Recovery. To, jestli si zajdeš na masáž, fyzio, kryo nebo využiješ nutriční poradenství je na tobě! Tím výhody ročního členství nekončí dále pro tebe máme připravných 12 káv ZDARMA v našem CollieryBistro a 2x 20% slevu na CollieryShop! Pro půlroční a jiné členství máme poukazy na službu Colliery Recovery dva, 6 káv a jeden slevový kod. A to se vyplatí!

V září se můžeš těšit i na vzdělávání. V rámci Colliery Academy pořádáme Dechový seminář Oxygen Advantage, kde máme ještě volná místa. Takže pokud se ti špatně dýchá při workoutech, nebo chceš posunout své zdraví na nový level, přijď.

Tak neváhej dorazit k nám do Colliery nejpozději toho 1. září! Ber to tak, že děti se vrací do škol a ty zpět do Colliery! Budeme se těšit.