Blíží se vrchol léta „Marseille Throwdown 2017“ Po úspěšně zvládnuté kvalifikaci z přelomu května a června se představíme v …

Blíží se vrchol léta „Marseille Throwdown 2017“

Po úspěšně zvládnuté kvalifikaci z přelomu května a června se představíme v následujících kategoriích na 

Marseille Throwdown:

Rx Man:

  • Lukáš Káňa

Teen Female:

Team:

  • Jan Pavlík, Natálie Cholevová, Kristýna Brňáčková, Lukáš Topiarz


Samotný závod se uskuteční za necelý měsíc, přesně řečeno 26.-27.8.2017. Naše příprava začala již v měsíci červnu a společnými tréninky se snažíme svou všestrannost co nejvíce rozvinout, aby nás ve Francii nic nepřekvapilo. Scházíme se i s dalšími atlety z b-f-l-m-p-s-v-training 5x týdně v gymu, 1x na bazéně a nespočetně krát i mimo.

Tato příprava z nás všech udělala skvělé přátelé a celková atmosféra v tréninzích je více než skvělá. Mnoho lidí z gymu se nás ptá „a kdy že to máte? … tu Marseille?“.

Velice nás těší Váš zájem o naší reprezentaci gymu a jsme rádi, že máme ve Vás takovou podporu. Největší dík patří vedení Colliery CrossFit Ostrava za podporu a za možnost trénovat takovým způsobem, jakým doteď trénujeme. To, jak se na tyto závody těšíme, si můžete přečíst viz. níže.

Kristy:

 Marseille Throwdown budou moje první velké závody, těším se o to víc, že do toho jdu společně v teamu s ostatními z #collierymade  a jsem Colliery vděčná za tuto příležitost. 

Štěpi:

 Na závody v Marseille se moc těším, protože tam jedu s colliery partou, se kterou se navzájem podpoříme. 

Natty:

 Ze závodů Marseille Throwdown jsem nadšená hlavně proto, že jedeme ve čtyřčlenném týmu, a to vždy nakopne k lepším výkonům. Navíc jsem ještě na závodech ve Francii nebyla a jsem moc zvědavá na to, jak se Francouzi předvedou. Italové zatím ještě nezklamali. Těším se moc! 

Johan:

 Nikdy jsem moc necestoval a díky #CollieryMade tuhle možnost mám! Ještě k tomu, když jedu na teamové závody s tak super bandou do tak krásné země jako je Francie! Za tyto příležitosti jsem vždycky moc vděčný. Marsseille Throwdown here we come!! 

Lukáš T.:

 Budu upřímný. Chtěl bych se vrátit tam, kde jsem před třemi lety s CrossFitem skončil kvůli zranění a začít znovu. Jet do Marseille s #collierymade atlety, jejichž medaile a diplomy s úspěchy lemují stěny #collierycrossfitostrava je pro mne velkou poctou a obrovskou motivaci dat do závodu vše! Těším se na vaši společnost ve workoutech i mimo ně .. :) Diky #ccfo! 


Lukáš K.:

 Časově jsme v druhé polovině roku a pro mě to budou teprve druhé závody v této sezóně. Těším se neskutečně! Ještě, když si představím, že v mé kategorii Rx bude závodit taková CF legenda, jakou je Lukas Parker. Užijeme si to na 101,99% a necháme tam Colliery dušičku! 

Děkujeme také partnerům gymu: UAXFitnessMuscleShopBotyObleceni.CZSDS KomplexníStavbyRichterColor,  Ca WorldFishingLEVNA POJISTKA.CZ,