Ondra

Ondra

Top specializace CrossFit

Ondra se začal věnovat sportu ve svých sedmi letech, kdy poprvé vešel do karatistického DOJO, které mu díky trenérům na pravém místě změnilo život. Trenéři ho naučili disciplíně a milovat sport, provedli ho pubertou a dovedli k získání mistrovského stupně, tedy černého pásu. Kromě karate Ondra zápasil v thajském boxu a brazilském Jiu Jitsu. K bojovým sportům neodmyslitelně patří silová příprava, ke které Ondra od svých 15ti let používal klasické fitko pro silový trénink a velké bicepsy.

Po dvou letech studia tělesné výchovy a sportu na Fakultě tělesné kultury v Olomouci vstoupil Ondra do armády ČR, ve stejné době se přestává aktivně věnovat bojovým sportům a upřednostňuje silový trénink. Od prvního tréninku crossfitu v roce 2017 se tento sport stává jeho každodenní rutinou.Od té doby se Ondra zúčastnil několika crossfitových soutěžích, které nebyly poslední, protože soutěžní ambice jsou Ondry vysoké.

S trénováním má Ondra zkušenosti zejména v bojových sportech, kdy vedl hodiny karate a v armádě funguje mimo jiné jako Instruktor boje zblízka. Nyní sbírá zkušenosti s trénováním crossfitu na skupinových lekcích.


Poslední 3 blogy

Všechny blogy od Ondra
Příprava “eliťáka” na závody

Příprava “eliťáka” na závody Takže, co Vás během čtení…