Weightlifting camp pro CF atlety vol. 2 Weightlifting Camp pro CF atlety Pořadatel: Colliery CrossFit Ostrava Zodpovědná osoba: Mgr.…

Weightlifting camp pro CF atlety vol. 2

Weightlifting Camp pro CF atlety


Pořadatel: Colliery CrossFit Ostrava

Zodpovědná osoba: Mgr. Lukáš Káňa

Cílová skupina: Příprava na CF soutěže/ Příprava na Colliery Made Games

Datum:

Den 1: Sobota 20. května 2023 (9:00-17:00)

Den 2: Neděle 21. května 2023 (9:00 – 17:00)

Podmínky k účasti:

  • Muži: Squat Clean & Jerk 80kg, Squat Snatch 60kg
  • Ženy: Squat Clean & Jerk 50kg, Squat Snatch 35kg
  • Bez zdravotního omezení + Bezinfekčnost

Vzpěračská obuv, Klasická fitness obuv, Vzpěračský opasek, Tejp páska na palce, Trhačky

Cena Campu: 3.000kč

Počet míst: 10

Tématické celky: Technika Snatch + Clean & Jerk, Back & Front Squat, Weightlifting WOD´s, Accessory

Podrobný popis Campu:

Tento Camp, česky bychom jej mohli popsat jako soustředění, je ojedinělý projekt vytvořený v ČR čistě pro CrossFit atlety se zaměřením pouze na Weightlifting. Kromě teoretických základů se atleti dostanou přes praktické nácviky základních cviků vzpírání k denním cvičením (WOD) a k doplňkovým cvičením pro lepší zvládání všech dovedností spojené s CrossFit Weightlifting.

Tento Camp se opírá o mnohaleté vědomosti z této oblasti ze světoznámého programmingu Weightlifting 101 vedené Erikem Lau Kelnerem (Dánsko) a CrossFit Weightlifting Level 1. U prvně jmenovaného jsem byl součástí v roce 2018 jeho čtyřdenního Campu ve Finském Turku – od téže roku do dnešního dne jsem atletem jeho programmingu Weightlifting 101 OP5. V druhém jmenovaném případě jsem se zúčastnil dvoudenního kurzu v Polské Varšavě v roce 2019 – od téže roku CF Weightlifting zařazen do rozvrhu Colliery CrossFit Ostrava.

K dnešnímu dni jsem absolvoval přesně 49 CF závodů, z toho víc než polovinu zahraničí, kdy mohu říci, že jsem nabil plno zkušeností pro uvědomění si, co je po stránce Weightlifting pro CF atleta nejdůležitější, kde se zaměřit a jak na těchto oblastech pracovat. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že je nyní čas postupně své znalosti, zkušenosti a dovednosti předávat dál a snažit se posunout o krok dál každého atleta, který se tohoto Campu zúčastní.

Přesný harmonogram bude odtajněn těsně před začátkem Campu, ale prozradím, že se jedná o dva dny, šest tréninkových fází, 12 hodin čistého času cvičení a 2 hodiny teorie.

Mgr. Lukáš Káňa

Kontakt:

Tel.: +420 776 122 293

Email: kana@collierymade.cz

Instragram: https://www.instagram.com/lukas_kana.collierymade/

Web: http://www.collierycrossfit.com/ , http://bflmpsvz-training.cz/