V Británii bojovali naši TEEN!  Závody BritishTeenChampionship očima Štěpánky Habustové (14 - atletka Colliery CrossFit…

V Británii bojovali naši TEEN!

 Závody BritishTeenChampionship očima Štěpánky Habustové (14 - atletka Colliery CrossFit Ostrava)
 BritishTeenChampionships moje první zahraniční závody

Byly opravdu super, vůbec jsem nečekala, že se nás tam jako teen atletů sejde tolik, atmosféra a prostředí byla skvělá, judgové, trenéři a pořadatelé byli strašně milí.

U prvního workoutu jsem si nebyla moc jistá, zdál se mi dlouhý, protože počty opakovaní byly docela velké a taky tam byly cviky s míčem(slam ball), na které nejsem moc zvyklá, nakonec se mi workout jel moc dobře.

Mezi heaty jsme měli asi hodinové pauzy, což bylo ideální na odpočinek a nabrání dalších sil.

Třetí workout byl docela zábavný a srandovní, jelikož jsem byla v kategorii scaled, měla jsem lehčí cviky, místo handstandwalku jsem šla medvědí chůzi (bear crowl), celkem jsme se u toho zasmáli, protože to bylo jednoduché a možná i zbytečné.

V tabulce jsem se většinou pohybovala okolo druhého a třetího místa, ale finálové WOD mi vše zkazilo. Jeli jsme 500m na vesle a pak následoval 400mběh po kamenité pláži, která byla mírně do kopce. Veslo se mi jelo dobře, ještě nikdy jsem nedržela tempo 1:50 na 500m. Z vesla jsem vyběhla jako druhá, ale běh mě zmohl, už jsem byla unavená a na pláži bylo strašné horko, takže jsem tak tak doběhla, třetí místo mi uteklo o dva body.

 Závody hodnotím jako suprové, moc se mi líbily a příští rok bych si chtěla zazávodit znova, protože ty holky které vyhrály mě motivovaly. 

Ještě bych chtěla moc poděkovat Honzovi (pozn. Honza Vantuch, 17let - vybojoval krásné 3.místo!), že mi radil a povzbuzoval mě, svému trenérovi Lukáši Káňovi, za přípravu, za jeho skvělé tréninky. Colliery CrossFit Ostrava a Colliery SRDCEM za to, že mi umožnilo cestu tam jet a perfektně se připravit v nejlepším gymu v Ostravě a především mojí mamce, že tam jela s náma, hlídala nás a měla s náma pevné nervy.

Děkujeme také partnerům gymu: Agentuře LEVNA POJISTKA.CZ, UAXFitnessMuscleShopBotyObleceni.CZSDS KomplexníStavbyRichterColor a Ca WorldFishing