SUPERIOR 14 REGIONALS 2016 V sobotu - 25.06. 2016 se konaly v Havířově - SUPERIOR 14 Regionals! Přinášímá malé…

SUPERIOR 14 REGIONALS 2016

V sobotu - 25.06. 2016 se konaly v Havířově - SUPERIOR 14 Regionals! Přinášímá malé ohlednutí našeho trenéra Lukáše Káni, který se závodů zúčastnil s CF atetem Petrem Schleglem (s ním závodil tento rok už na Napoli Throwdown - o kterých psal Johan Pavlík na svém blogu - ZDE)

SUPERIOR 14 REGIONALS 2016

Na tyto závody jsem se velice těšil. Když víte, že po Vašem boku bude takové jméno jako je Petr Schlegel, tak je to čest být součástí tohoto závodu.

Cítil jsem velkou zodpovědnost a moc moc jsem chtěl s Petrem uspět. Bohužel nám bedna utekla o 2b. a skončili jsme na 4tém místě. Hojící se tříslo dostalo ve čtvrtém WOD velkou sadu vlivem OH Lunges a jsem rád, že jsem 30reps vůbec dojel. Co se týče kvality závodníků, tak byla velice, velice, velice dobrá! Kluci mají skvěle natrénováno a už teď se těším, až si to spolu opět rozdáme. S některými se potkám příští týden v Itálii - nic Vám nedaruju pánové Michal Sluka Juri Filus Juraj Lopašovský :P!

Děkuji Colliery CrossFit, že mě obléká, obouvá a že zde mohu trénovat a pracovat na sobě. Všem Colliery fanouškům, kteří do Havířova přijeli. Superior 14, že mě podporuje a dává mi vše, co potřebuji. Ca Worldfishing a Vitalic E SHOP, že se stará o mé zdraví. Martin Hloušek za Fyzio Mobility.

A největší dík Peťovi Schlegelovi za skvělou zkušenost závodit po jeho boku.

Foto by: Štefan Drgoň - zakoupeno pro Colliery CorssFit Ostrava

Video záznam ze závodů na :