Spolupráce s RBP pojišťovnou My v Colliery se snažíme přinášet stále nové a nové vylepšení naší práce a naší nabídky. A to…

Spolupráce s RBP pojišťovnou

My v Colliery se snažíme přinášet stále nové a nové vylepšení naší práce a naší nabídky. A to jak v rámci nabízených služeb, produktů ale i spolupráci s partnery.

V tomto duchu jsme se spojili s RBP, zdravotní pojišťovnou. RBP v rámci svých preventivních programů cílí na dlouhodobě dobrý a udržitelný zdravotní stav svých pojištěnců. Jedním z programů, jak se RBP snaží motivovat své pojištěnce k zdravému životnímu stylu je mimo jiné i „Program 90“. Cílem tohoto preventivního programu je, aby jedinci byli zdraví a spokojení až do vysokého věku stáří. Do 90 let ale i dál!

To je přesně to, na co cílíme i my. Jako CrossFit based tělocvična, je naším cílem, aby i naši klienti byli dlouhodobě zdraví a lekce u nás všechny vedly k lepší fyzické kondici, stejně jako psychické pohodě. Cílíme zároveň na propojení komunity, kterou na jedné straně tvoří běžná klientela, kterou mohou trápit „standartní“ problémy. Na straně druhé se v Colliery zaměřujeme i na zdravotně „znevýhodněné“ a v rámci projektu Sportuj s handicapem - www.sportujshandicapem.cz - chceme dále předávat naše znalosti.

Ve spolupráci s RBP připravili 50% slevu na ONRAMP kurz - 5Lekcí základů CrossFitu pro pojištěnce. Stačí napsat email na info@collierycrossfit.com a my vám nabídneme termín kurzu. Při příchodu pak předložíte kartičku pojišťovny a my vám okamžitě uplatníme slevu. Jednou z podmínek „Programu 90“ jsou pravidelné návštěvy u lékaře, kde se dozvíte, jaké je vaše BMI, hodnoty krevního tlaku a jak lékař posuzuje váš zdravotní stav. Z našeho pohledu to vidíme tak, že pokud budete pravidelně chodit k lékaři ale stále pro své zdravím nebudete nic víc dělat, tak jen těžko dosáhnete dobrých výsledků.

V Colliery vás naučíme se správně pohybovat. Správně provádět všechny cviky, které vás jen napadnou. A nemusí to hned být extrémní cviky, které pod heslem „crossfit“ můžete nalézt na sociálních sítích a jiných platformách. Základy jsou to nejdůležitější a jedince by měl první ovládat vlastní tělo, potom externí zátěž.

Příchodem do Colliery a zakoupením ONRAMP kurzu se vám otevře i možnost podrobně diagnostikovat složení svého těla na INBODY 370, které vám pomocí speciálních elektrod ukáže „co ve vás je“. Dále v rámci ONRAMP kurzu nabízíme konzultaci s výživovým poradcem Davidem Kolodějem ZDARMA, který vám pomůže s interpretací výsledků z INBODY a nastíní vám cestu, po které byste se měli vydat.