ROGUE V našem gymu se můžeme chlubit tím nejlešpím vybavením pro CrossFit i jiný funkční trénink.…

ROGUE

V našem gymu se můžeme chlubit tím nejlešpím vybavením pro CrossFit i jiný funkční trénink. Disponujeme přes 50 osami vhodných ke vzpírání a co by to bylo za osy, kdyby na ně nebylo co naložit. U nás tedy najdete téměř dvě tuny kotoučů.

Protože kvalita je pro nás důležitá najdete u nás osy světoznámé značky Rogue, které nemají konkurenci.

V gymu najdete i jiné crossfitové klasiky. Wallbals, které jsou nepřítelem číslo jedna všech malých lidí.

Wallbalům podobné, ale ve využití výrazně odlišné slamballs patří mezi vybavení, které z vás dostane tu skrytou agresi. Jak jejich název napovídá, jsou určeny hlavně k „slam“ tedy k mrskání vší silou o zem.

Kettlebells jsou ve fitness světě již stovky let. A proto nemůžou chybět ani u nás. Spektrum kettlebellů u nás uspokojí všechny.. od dětí, které si zacvičí se speciálními plastovými kettlebelly, tak po největší siláky, na které čeká až 40kg macek.

Gymnastické kruhy od společnoti Rogue, mají jednu obrovskou výhodu. Udělat na nich třeba muscle up je naprosto jednoduché. Nevěříte? Přijďte vyzkoušet. A pokud se vám to zrovna nepodaří, nevadí, naši trenéři vás to naučí.

GHD – neboli Glute Ham developer je nádherná cvičební pomůcka. Na první pohled zaujme svou konstrukcí a druhý pohled? No však uvidíte sami, po té co si GHD sami vyzkoušíte.

Reverse hyper - Masivní kousek od společnosti Rogue, který okamžitě zničí jakoukoli stagnaci v tréninku. Jeho potencionální využití je nekonečné.

V každém správném gymu najedete i jednoruční činky. My nejsme výjimkou. Na jakoukoli příležitost si u nás vyberete tu pravou. Je libo těžké výpady s jednoručkama? „We got your back.“ 2 x 40 kg snad bude stačit.