REEBOK NANO 7 - Moje první dojmy! Už to bude třetí týden, kdy jsem měla možnost otestovat mezi prvními, jaké jsou letošní nové…

REEBOK NANO 7 - Moje první dojmy!

Už to bude třetí týden, kdy jsem měla možnost otestovat mezi prvními, jaké jsou letošní nové REEBOK NANO7. A protože jsem půl roku trénovala ve „starší“ verzi nano 6, rozhodla jsem se udělat porovnávací test a vypsat Vám rozdíly těchto dvou generací.

 Hned po prvním obutí jsem věděla, že to nebude jen novinka, co se designu týče, ale že nové botky budou „fungl“ se vším všudy! 

Podrážka je tvrdší a boty celkově pevnější a stabilnější, ale zároveň jsou lehčí! Noha je v botách jako přibitá, takže zde nehrozí propadání kotníků.


Líbí se mi, že po předchůdci nechali stejný tvar, hlavně špičku, takže co se týče vzhledu, není co vytknout.


Po shlédnutí CRASH testu, kdy do boty bylo bodáno nožem a sekerou, bych se nebála ani rychlého opotřebování :D. Tedy na rozdíl od nano 5 a nano 6, kdy po necelém půlroce cvičení, uživatelé prý chodili boty reklamovat - a to nechceme :).


Rozhodla jsem se boty otestovat na různých cvicích a ohodnotit zda se boty hodí více/méně.

  • Heavy squat – pecka, noha jako ve vzpěračkách
  • Split Jerk – paráda, myslím, že tyhle boty byly zrozeny pro činku, vůbec se noha „neviklá“ a drží!
  • Box Jump, Run, DU – horší, musím říct že plyo cviky (odrážení, výskoky) se v botách pohodně nedělají, na rozdíl od jejich předchůdce
  • Pistole – super, opět krásně drží kotník

Musím říct, že tahle barevná kombinace se mi moc moc líbí. Už z dálky boty poutají pozornost a ocení ji i ne-nadšenci CrossFitu. Černý potah zaručí, že se boty nebudou špinit a budou se dát kombinovat s jakoukoliv barvou trička :P.

Závěrem bych řekla, že Nano 6 jsou více zaměřené na výskoky a běh, kdežto nové NANO 7 více na stabilizaci nohy u dřepů a vzpírání. Což ale neznamená, že i tak nejsou všestranné.

V úterý 14.2.2017 budete mít možnost boty vyzkoušet v Colliery dokonce i během workoutu! Určitě tuto možnost doporučuji a třeba si botky zamilujete stejně jako já!

 

Možnost NANO 7 - již nyní u Našeho partnera: Botyobleceni.CZ - pro klienty Colliery připravena sleva 25%