Ohlednutí zpět do Dvacet20 Zaručeně rok, na který budeme vzpomínat ještě dlouho a rozhodně o něm budeme mluvit jako…

Ohlednutí zpět do Dvacet20

Zaručeně rok, na který budeme vzpomínat ještě dlouho a rozhodně o něm budeme mluvit jako o roku, díky kterému se obrátil svět naruby.

V tomto textu nemám v plánu si stěžovat, ale spíše vzít pozitivum a vzít to trochu s humorem.

Vezmu to z mé strany, rok Dvacet20 mi rozhodně nedal fotku z chladného jezírka/ledové kádě, zimní čepce a nahatého zadku, který si to kráčí do ledové vody. Co je Wim Hofova metoda? Musím mít holý zadek? A značky třeba jako The North Face, Tulak atd… možná přišly o zisk, protože jsem na horách viděl více nahých lidí, něž za celé léto na koupáku. Za mě super návyk, ale asi by se na něj mělo jít postupně. Tohle berte s nadsázkou - haha.

S holým zadkem tento rok přeci jen něco málo společného měl, trochu nás to přibrzdilo v naši práci.

Většina z nás všech se „dokázala adaptovat“ na Úšákovy výkyvy nálad a z minutových zavíraček a slov „všechno to zvládneme společně“ se někdy stal super hit internetu, který nám všem dával alespoň elán do každodenního života. Bylo mi jednou doporučeno abych se podíval na vydání „Čau lidi“, bylo to samozřejmě poprvé a naposledy J V první sérii lockdownu měli samotáři (ale i NEsamotáři) možnost prémiového účtu na Pornhub což zaručeně všem vzpěračům zlepšilo úchop.

Teď trochu vážněji. Nedávno mi bylo položených pár skvělých otázek. A nad některými jsem měl dost čas už přemýšlet v karanténě.

Otázky nebyly jen o tom, CO MI DAL, ale i PROČ. Důležitý úhel pohledu, který občas chybí k úplnému pochopení problému nebo řešení. Uplynulý rok dal určitě většině z nás možnost se zastavit, zjistit, že vlastně VÁŠ čas je drahocenný. A hlavně čas máme všichni omezený.

Važme si ho, snažme se hledat, když už ne vyloženě pozitiva, tak alespoň varianty, jak pokračovat dál a neztratit u toho rozum. Nemyslím, že to „zvládnem společně“ s Babišem, či naší vládou, ale věřím, že všichni kolem sebe máme ty své lidi. A s nimi to společně zvládneme.

Pokud Vám váš okruh lidí zůstali i po roce 2020 a všech lockdownech a karanténách… Tak se jich už s největší pravděpodobností nezbavíte. :)