Nový Colliery WEB Skoro před rokem ... no né to možná trochu přáháníme :)... začala naše cesta, jak vám…

Nový Colliery WEB

Skoro před rokem ... no né to možná trochu přáháníme :)... začala naše cesta, jak vám zpříjemnit pobyt na našich webových stánkách. Jdeme s dobou a uvědomovali jsme si, že náš web je dalším kouskem skládačky za lepším Colliery.

A co vše jsme změnili?

VŠE!

Celému webu byl hozen nový moderní kabát - by: www.mediafabrica.cz, doplněný vlastními fotografiemi od našeho dvorního fotografa Philipa Swindalla a Honzy Jasioka.

  • Přibyla spousta informací, tak aby i noví členové se rychle zorientovali. Například u Workout of the day (WOD) přibyl ukazatel hlavního zacílení daného dne – tedy zda se jedná o workout s převahou gymnastiky, vzpírání a nebo metabolic (kardia)
  • Přidali jsme popisky všech lekcí. Trenéři si aktualizovali své BIO
  • Shrnuli jsme pro vás všechny výhody opravdového člena Colliery.
  • Nově příchozí čeká cesta „Začnu s CrossFitem“ vyobrazen tak, aby nikoho neodradila a všichni se zamilovali do společného utrpení
  • Novou fasádu dostala i část blogová, kde přibylo i tlačítko „SHARE“ s rychlým sdílením, tak aby ani vašim přátelům na Facebooku neunikly ty cenné informace
  • Nově své místo na internetu dostaly i naše divize. Colliery Recovery, Colliery Sport Academy. Kam se můžete také podívat a zjistit co je nového. Ty bohužel potřebují ještě čas na „dokončení“ tak Stay Tuned!

No a v neposlední řadě přibývá proklik na #CollieryPodcast

Který je našim zbrusunovým projektem! A postupně jej naleznete na všech známých webových platformách jako Spotify, Youtube a iTunes. Více si o něm povíme v blogu již brzy.

Závěrem... Doufáme za celý tým Colliery Crossfit Ostrava, že se vám web bude moct líbit a budete se na něj vracet pro spoustu užitečných informací, které zde naleznete.