Na CrossFit v létě za půlku V Colliery uvítáme léto speciální akcí "Na CrossFit v létě za půlku" Pokud si zakoupíš v…

Na CrossFit v létě za půlku

V Colliery uvítáme léto speciální akcí "Na CrossFit v létě za půlku"

Pokud si zakoupíš v průběhu června, července či srpna roční nebo půlroční členství, zaplatíš po dobu letních měsíců (červenec, srpen) pouze poloviční částku!

Tedy například u ročního členství místo 1400 Kč/měsíc, nyní zaplatíš pouze 700 Kč! A plnou částku začneš platit až od září. (Akce platí u všech typů našeho ročního a půlročního členství a vztahuje se pouze na nová členství uzavřená od června 2023, podbrobný ceník členství najdeš zde)

Nenech si ujít tuto skvělou příležitost udělat něco pro své zdraví a stát se členem skvělé COLLIERYMADE rodiny.

CrossFit je totiž více než jen cvičení, je to komunita, je to způsob života. Je to o tom, jak silný můžeš být, jak daleko můžeš jít a jak vysoko můžeš vystoupat. Bez ohledu na to, jaké máš cíle, ať už chceš zhubnout, zlepšit svou kondici, nabrat více svalů nebo se jen prostě dobře cítit, CrossFit je cestou pro každého.

Každý trénink je škálovatelný a přizpůsobitelný tvým schopnostem. Neexistuje tedy výmluva "nemám dostatečnou formu pro CrossFit". Takže kdy jindy začít než teď?

O tuhle speciální akci můžeš požádat na recepci gymu, či na e-mailu info@collierycrossfit.com nebo si domluvit rovnou první zkušební lekci zdarma na čísle 605 276 724.

Budeme se těšit!

Team Colliery CrossFit Ostrava