JOOVV - Terapie červeným světlem Těšíte se na léto? Máte rádi teplo a vyhledáváte první proužky slunka a s přicházejícím…

JOOVV - Terapie červeným světlem

Těšíte se na léto? Máte rádi teplo a vyhledáváte první proužky slunka a s přicházejícím světlem se Vám vrací energie, kterou jste marně hledali poslední měsíce? Teď se určitě nebavím o přehnaném opalování a chytání bronzu, ale o energii a vitalitu, kterou do každodenního života čerpáme ze slunečního svitu.

V aktuálním období tak není divu, že se dostáváme do deficitu a naše tělo více či méně viditelně trpí. Energie, chuť do života, pleť…myslím, že kde kdo už odpočítává dny, kdy se alespoň začne stmívat později a vstávat budeme zase již do denního světla.

Jak ale řešit, měsíce jako jsou tyto a jak řešit, že vlivy a negativními dopady na přírodu se už tak docela nemůžeme na jistotu „slunečního svitu“ spoléhat ani v měsících, kdy by to mělo bát automatické?

<strong>Joovv</strong> je terapie červeným světlem, která nám v krátkém, ale intenzivním čase (režim 10 či 12 minut) vlije do žil vše co nám chybí.

Jedná se o zařízení, které využívá lékařské LED diody, které vyzařují právě přirozené i infračervené záření.
„Doplnění“ takto těžko dostupného pozitivního vlivu, navíc takto efektivním způsobem je něco, co nám může velmi pomoct v oblasti regenerace a spánku. Zvyšuje krevní oběh, snižuje záněty v těle, podporuje produkci antioxidantů v těle a má tak velmi pozitivní vliv na akné, či jizvy.

Sluneční svit a světlo potřebujeme do každodenního dne a díky deficitu, který nám aktuální klimatickou situací vzniká se dostáváme do deficitu a ztrácíme vitalitu a schopnost přirození regenerace těla.

V rámci Colliery RECOVERY máte teď možnost zase posunout svou regeneraci pro trénink dalším směrem a díky 10-ti minutám dát tělu to, co mu skutečně reálně chybí a to, co žádný vitamín v lahvičce nedoplní.