Jan Krupa, 26 Původně jsem do CCFO začal chodit z důvodu posunuté ranní otevírací doby jiných center. A…

Jan Krupa, 26

Původně jsem do CCFO začal chodit z důvodu posunuté ranní otevírací doby jiných center. A ještě že se tak stalo. Po nějaké době jsem absolvoval OnRamp kurz, kde jsem se naučil něco nového a opravil chyby základních cviku, které jsem doposud dělal. Pak jsem začal chodit na lekce. A musím říct, že jsem myslel, že se na to vykašlu. Ovšem pokaždé, co tam nechám plíce mě to táhne zpět, abych se zlepšil a hlavně překonal sám sebe. A takhle se už vracím přibližně ¾ roku.

Vedené lekce se mi líbí především z důvodu hecování. No přece se nenechám zahanbit a nechám se předběhnout! Navíc kontrola cviku od trenéra, který řekne, jestli to dělám správně a co mám opravit je neocenitelná. Možná z důvodu pilování technik mě už po 2 měsících v CCFO přestávali bolet záda z úrazu, který se mi stal před pár lety.

A nejde jen o překonávání a zlepšování sama sebe co mě vede zpět, ale i komunita lidí kteří za tím stojí. Člověk se vždy pobaví a zlepší si náladu. A tyhle věci dohromady podle mě dělají CCFO neocenitelným. Vždy vyjdou vstříc, snaží se lidem pomoct, namotivovat a najít alternativy, když máte nějaké problémy.