CrossFit jako hobby Hobby, nebo-li koníček, jak chcete… :). Pro většinu z nás CrossFit právě toto znamená.…

CrossFit jako hobby

Hobby, nebo-li koníček, jak chcete… :). Pro většinu z nás CrossFit právě toto znamená. Dneska bych se chtěl ale věnovat opravdu tomu, že to někdo má čistě „jen” jako svůj zájem a koníček, tzn.že práci a profesiní zaměření a to čemu dává většinu času ve svém životě naplňují oblasti jiné a to je zcela v pořádku!

Vybavíte si ještě svůj první příchod do gymu? Nemyslím tak úplně lekci, ale ten vstup a co jste vnímali jako první? Vidíte teď ten prostor úplně v jiné optice? Většina lidí se totiž po vstupu do crosfitového gymu trochu vyděsí. Zdá se jim to velké (byť teď si można stěžujete že je málo prostoru :D) a jako první je do očí udeří minimálně jeden polonahý kluk, který dělá „ty věci co jsem viděl/a na instagramu”. Měli jste to jinak?

No a pak je tu první lekce a pokud to čtete a jste našimi klienty, určitě si to vše vybavíte…vybavíte si kolikrát jste chtěli „končit s CrossFitem” v polovině lekce, a taky si vybavíte ty důvody proč jste to dosud neudělali.

A my vám za to moc děkujeme, že jste to neudělali a chodíte k nám a na lekce stále dál bojovat, zapojovat se a tvoříte tak tím obrovskou hodnotu pro gym, jeho atmosféru a cíl, který máme.

Za to se snažíme, aby lekce nebyly nudné, jednotvárné, nebo aby nebyly „každý pes, jiná ves” a aby dávaly smysl vašemu progresu a vy za tu dobu, kterou u nás trávíte mohli měsíc od měsíce, nebo dokonce už i rok od roku :) porovnávat kam jste se posunuli a které z těch „věcí co jste viděli na instagramu” už taky dokážete.

Lekce jsou udělány pro vás, pro ty, kteří si chcete vyčistit hlavu a zároveň se věnovat pohybu, který milujete (musíte ho milovat, jinak byste to dávno zabalili). Pro ty, kteří vyhledáváte pohyb ve většině vašeho volného času a je to vaše opravdové hobby.

A protože i my se učíme, právě díky vám, tak zařazujeme kromě standardních lekcích CrossFitu také lekce specializované, které vám mohou pomoci zase v dalších oblastech a posouvat vás dál a dál.

CrossFit může dělat opravdu każdy, s jakou intenzitou, jakým cílem a v jaké obtížnosti je jen na nás…společným cílem by ale mělo být aby to była zábava a pro ty z vás, kteří k nám spěcháte třeba z práce a pak musíte zase rychle běžet zpět ke svým dalším povinnostem o to spíš… uvědomujeme si to a chceme, aby pro vás był CrossFit, naše lekce a nás gym hobby, které vám dává smysl po všech stránkách.