Colliery PODCAST První podcast již spatřil světlo světa. Na začátek takové uvolněné představení - Jak se vám první…

Colliery PODCAST

První podcast již spatřil světlo světa. Na začátek takové uvolněné představení - Jak se vám první díl líbil - dejte Nám určitě vědět. A co bude dál?

Podcasty nás začaly bavit hned při prvním pokusu o natočení. Možná to je i tím, že se já hrozně rád poslouchám. Nebo to bylo opravdu vtipné…

Ty původní pokusy jsou již ale v zapomnění dějin.

Co nás tedy čeká v následujících podcastech. Jak jsme v první epizodě nastínili, budeme rozvíjet linky okolo vás, okolo nás.

Budeme se společně bavit o tématech, která vás zajímají a poznávat členy naší komunity. Občas se stane, že atleti z ranních skupin, vůbec neznají atlety, kteří chodí večer. Nebo je mezi námi někdo, jehož příběh může inspirovat ostatní. A právě o tyto příběhy se chceme podělit.

Ale nezůstaneme jenom u naší komunity. Do budoucna se můžete těšit, že naši hosté budou i s občanstvím z jiné země. Protože za zajímavými hosty zkrátka budeme cestovat. Máte se na co těšit. (cestovat do zahraničí teď logicky nejde, takže se netěšte, že hned další podcast bude cizojazyčně).

Zatím se můžete těšit na hosty z naší komunity. Tváře, které určitě znáte, ale neznáte jejich příběh.

  • Lukášova linka, jak již v první epizodě prozradil se bude točit kolem vás. Lidé dělají Colliery. A bez lidí by to nešlo. A právě tady se dozvíme zajímavé informace o vás. Třeba na sebe i něco tajného prozradíte.
  • Princezna Johanka v říši za zrcadlem. Johana všichni známe. Občas si můžete říct, že ten kluk je trošku mimo. Brzy uslyšíte, že dost mimo dokážou být i jeho dotazy na jeho hosty. Takže se máte na co těšit.
  • Palčivá témata. Ve spolupráci s Kubou si společně vždy rozebereme téma, které zajímá nás, zajímá vás a ještě ke všemu je aktuální.

Ale to není ani zdaleka vše.

Postupně se představí další členové našeho Podcast Teamu, který vás bude bavit.

Takže! Stay tuned!

Slyšíme se brzy - na vlnách:

https://anchor.fm/collierypodc...

https://www.youtube.com/playli...

iTunes a SPOTIFY - Comming soon