COLLIERY MADE GAMES 2017 je již minulostí! V měsíci dubnu byl představen projekt našich prvních závodů. Květen byl věnován pro …

COLLIERY MADE GAMES 2017 je již minulostí!

V měsíci dubnu byl představen projekt našich prvních závodů. Květen byl věnován pro registraci závodníků a červen samotné kvalifikaci. Měsíce příprav a dřiny celého realizačního teamu vyvrcholily v sobotu 2-9-2017. Byla to dlouho očekávaná událost, jelikož nás samotné zajímalo, zda zvládneme uskutečnit takovouto soutěž. A podařilo se!!! Do hlavního závodu bylo přihlášeno 77 atletů z osmi zemí ve čtyřech kategoriích (muži/ženy pokročilí, chlapci/dívky). Každý z těchto atletů dostal při registraci dárkový balíček, který obsahoval plno drobností od našich sponzorů a také každý dostal svou tabulku se jménem, která sloužila jako identifikace jednotlivých závodníků. Pro maximální pohodlí všech sportovců byla zařízena velká Warm Up zóna s možností rychle regenerace buď v bazéncích se studenou vodou nebo ve Fyzio Mobility stanu.

Samotný průběh závodu probíhal dle časového harmonogramu bez jakéhokoliv zpoždění, protestů ze stran atletů, či publika. Pro zpestření proběhly dvě exhibiční vystoupení. V prvním se představilo trio z Colliery Srdcem (Boleslav Nytra, Pavel Husar, Denis Afacan) a v druhém ukázala Blanka Plevová své umění na šálách.
Ani na diváky jsme nezapomínali. Byl zajištěn ze strany sponzorů dostatek jídla, pití, suplementů, ale i něčeho dobrého na zub. Každý, kdo navštívil tyto závody si mohl koupit slosovatelnou vstupenku za dobrovolné vstupné a na pár šťastlivců po večerním losování čekaly krásné ceny.

Byl to pro nás vyčerpávající půl rok práce, ale ten výsledek za to stál. Máme radost, že jste byli spokojení a doufáte v pokračování v roce 2018. Zda-li ANO/NE, to si prozatím necháme pro sebe. 

Děkujeme všem sponzorům, celému organizačnímu teamu a všem, kteří nás podporovali a věřili nám.