Burger z Hogo Fogo. To můžu! Pokud jste našimi členy, pohybujete se v Ostravě, anebo je jídlo všeobecně jeden z …

Burger z Hogo Fogo. To můžu!

Pokud jste našimi členy, pohybujete se v Ostravě, anebo je jídlo všeobecně jeden z vašich vášní asi jste už slyšeli o bistru Hogo Fogo. A pokud by se přece jen někdo, kdo toto úžasné místo nezná našel, tak věřím, že po přečtení tohoto článku pozná.

Hogo Fogo je proslulé originálním jídelním menu. V jeho základu najdete osvědčené klasiky, jak třeba právě burger, který zmiňuju hned v nadpisu a je to vlajková loď této restaurace. Ale co je další pecka, je to, že se část jejich menu se mění každý týden a vy tak máte možnost ochutnat širokou škálu všelijakých skvělých jídel, častokrát ze všech koutů světa. Navíc kolegové v Hogu Fogu nelení a své dovolené a volný čas věnují i gastro objevování, které pak máte právě možnost velmi autenticky ochutnat. Není proto problém si v „Hogu“ dát někdy vytříbené chutě Asie a další týden klidně prvotřídní český „smažák“ na másle…

 No, jak to tak po sobě čtu, asi si říkáte, co takový článek dělá na stránkách CrossFitového gymu a jestli vás tímto nabádám o nějakému overeating a „kašlání“ na stravu. Ne, to opravdu ne.  

Ale stejně tak jako na tréninky a fyzickou aktivitu je třeba dívat se reálně a klást si reálné cíle a plány, tak je to samozřejmě i s jídlem. V Hogo Fogo netrávím každý den :) a moje každodenní krabičky, které si s sebou nosím na každém kroku opravdu obsahují zdravé vyvážené jídlo s dostatkem bílkovin, zdravých tuků a samozřejmě i potřebných sacharidů. Ale když už si chci pořádně odpočinout se vším všudy, rozhodně si neodpírám ani jídlo, které se do nějakých oficiálních fitness tabulek rozhodně nedostane. Balance je potřeba vždy ve všem a jakékoliv obsesivní dodržování čehokoliv by dlouhodobě žádné výsledky nepřineslo. Když už se ale pro takové „prasení“ rozhodnu tak je Hogo ideálním místem. Jejich jídla jsou vždy z kvalitních a čerstvých surovin a samozřejmě i u nich je vždy možnost dát si i něco zdravého a vyváženého. Je to jen na vás, jak k tomu přistoupíte a co si zrovna dopřejete. Ať tak, nebo jinak, zklamaní rozhodně nebudete. Za sebe všem ale doporučuji alespoň jednou v životě ochutnat jejich klasický hovězí burger, který nikdy nezklame. Krásný interiér, přátelská obsluha a skvělá atmosféra je další třešničkou na dortu :).

A pokud se do centra moc nedostanete, nebo si nepotrpíte na vysedávání po restauracích, tak se zúčastněte akcí, které gym pořádá. Ať už naše charitativní akce, nebo čistě zábava v podobě oslavy narozenin, tak pro vás chceme to nejlepší. No a protože Hogo je nejlepší, můžete jejich super jídlo ochutnat v rámci cateringu právě u nás….jen pozor. Je to velmi návykové :)