On Ramp - 5 lekcí základů CF On Ramp speciální začátečnický kurz připravený speciálně pro ty, kteří se chtějí zapojit do…

On Ramp - 5 lekcí základů CF

On Ramp speciální začátečnický kurz připravený speciálně pro ty, kteří se chtějí zapojit do naší komunity a poznat krásy CrossFitu. Jedná se o 5 speciálních lekcí, na kterých si ve skupince maximálně 6ti lidí vysvětlíme, jak správně provádět všechny typické crossfitové cviky.

První lekce je zaměřená hlavně na různé techniky dřepu a prvotní poznávání zákoutí našeho gymu.

Na druhé lekci si vysvětlíme, jak správně provádět „push“ jeden ze základních pohybů primárně od středu našeho těla.

Třetí ONRAMP lekce se nese ve znamení prvního seznámení s veslováním. A „pull“ technikami. Ukážeme si jak správně provádět mrtvý tah a jeho variace.

Předposlední – čtvrtý ONRAMP je zaměřen na práci s kettlebelly, které nedílně patří mezí základní vybavení, každého správného CrossFitového gymu.

Poslední onramp nazvaný „CrossFit Classic“ je zaměřený na klasické crossfitové pohyby, jako základní gymnastika, přeskoky přes švihadlo, výskoky na bednu a další super cviky, které si zamilujete.

Tak se neboj dorazit! A přidej se k partě #CollieryMade.

Lekce určena pro: Pro všechny kdo chtějí začít ve věku od 15 - 99 let. Opravdu se není čeho bát - mrkni na reference Našich klientů a připoj se k partě #CollieryMade.
V rozvrhu je lekce zařazena každý den (Modré pole v rezervačním systému) - střídají se lekce ráno a odpoledne ať může každý celý kurz odchodit co nejdříve.