SUPERIOR 14 REGIONALS 2016

V sobotu - 25.06. 2016 se konaly v Havířově - SUPERIOR 14 Regionals! Přinášímá malé ohlednutí našeho trenéra Lukáše Káni, který se závodů zúčastnil s CF atetem Petrem Schleglem (s ním závodil tento rok už na Napoli Throwdown - o kterých psal Johan Pavlík na svém blogu - ZDE)

SUPERIOR 14 REGIONALS 2016

Na tyto závody jsem se velice těšil. Když víte, že po Vašem boku bude takové jméno jako je Petr Schlegel, tak je to čest být součástí tohoto závodu.

Cítil jsem velkou zodpovědnost a moc moc jsem chtěl s Petrem uspět. Bohužel nám bedna utekla o 2b. a skončili jsme na 4tém místě. Hojící se tříslo dostalo ve čtvrtém WOD velkou sadu vlivem OH Lunges a jsem rád, že jsem 30reps vůbec dojel. Co se týče kvality závodníků, tak byla velice, velice, velice dobrá! Kluci mají skvěle natrénováno a už teď se těším, až si to spolu opět rozdáme. S některými se potkám příští týden v Itálii - nic Vám nedaruju pánové Michal Sluka Juri Filus Juraj Lopašovský :P!

Děkuji Colliery CrossFit, že mě obléká, obouvá a že zde mohu trénovat a pracovat na sobě. Všem Colliery fanouškům, kteří do Havířova přijeli. Superior 14, že mě podporuje a dává mi vše, co potřebuji. Ca Worldfishing a Vitalic E SHOP, že se stará o mé zdraví. Martin Hloušek za Fyzio Mobility.

A největší dík Peťovi Schlegelovi za skvělou zkušenost závodit po jeho boku.

Foto by: Štefan Drgoň - zakoupeno pro Colliery CorssFit Ostrava

Video záznam ze závodů na : 

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

CollieryMade GAMES

Je jednodenní závod pořádaný: Colliery CrossFit Ostrava - více info ZDE!
One day competition power by: Colliery CrossFit Ostrava - more info HERE!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři