SDS Komplexní Stavby, s.r.o.,

Firma SDS Komplexní stavby s.r.o. je přímým nástupcem zakladatele Pavla Zahnaše, který se v oboru pohybuje od roku 2001. Dobré jméno, stabilní pozice a dlouholeté zkušenosti vedly v roce 2010 k rozhodnutí založit společnost s ručením omezeným a posunout se tak do další rozvojové etapy.

Jsme zaměřeni na stavební projekty pro:

 • soukromé investory
 • bytová družstva
 • obce
 • firmy

Naše firma disponuje širokým spektrem vlastního zařízení:

 • lešení
 • zábrany pro zajištění stavby
 • přívěsný valník
 • hydraulické vozíky
 • stavební buňky
 • servisní dodávky
 • technika pro výstavbu zpevněných ploch
 • minirypadlo a shrnovač
 • a veškeré další příslušenství pro perfektní stavbu a údržbu.

Jsme vlastníky stavebních systémových certifikátů, oprávnění pro provádění výškových prací, povolení s nakládáním s nebezpečnými odpady, QMS (systém managementu kvality), EMS (systém environmentálního managementu).

Náš dlouhodobý záměr a cíl

Chceme zdokonalovat to, co umíme, neopakovat a poučit se z předchozích chyb, posunovat hranice našeho profesního zaměření a neustále zvyšovat kvalitu naší práce.

Naše pracovníky podporujeme v dalších vzdělávacích a rozvojových programech. Podporujeme sportovní činnost a zaměřením na cílené granty. V neposlední řadě dbáme na šetrnost k živontímu prostředí (správné nakládání s odpady) a nepřetržitou kontrolu bezpečnosti práce.

Aktivně se účastníme naučných a inovačních výstav, školení a seminářů. Neustále monitorujeme spokojenost zákazníka a snažíme se jej podporovat v rámci individuálních věrnostních programů.

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři