ROM WOD


ROMWOD #SwoleAndFlexy


ROMWOD vznikl v hlavách dvou bratrů s rozdílnými tréninkovými styly a postupy. Hlavní myšlenka tohoto projektu, je dopomoci atletům k maximálnímu rozsahu pohybu, ke zvýšení jejich tréninkových výkonů a zároveň pomoci eliminovat zranění.

Jeremiah Head // Co-Founder

V roce 2006 začal Jeremiah studovat a používat CrossFit® jako základ pro výcvik sebe i atletů v jeho týmu. Je majitelem gymu Zero Gravity CrossFit® v Californii. Je držitelem licencí CrossFit level 1 trenér a CrossFit fotbalový trenér. V CrossFitu závodí jako atlet již 8 let a jako trenér má více než 20leté zkušenosti.

Daniel Head // Co-Founder

Daniel je celoživotní sportovec s titulem z oboru kineziologie. Je držitelem 5 certifikací na jógu, kterou vyučuje 18 let a vystřídalo se u něj již přes 15 tisíc studentů. 23 let studuje smíšená bojová umění a 2 roky se živil jako profesionální akrobat. Ke CrossFitu ho přivedl jeho bratr Jeremiah a trénují ho spolu již řadu let.

Jako jedni z mála v ČR nabízíme tuto speciální licencovanou lekci - rezervujte na: rezervace.collierycrossfit.cz


 

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

CollieryMade GAMES

Je jednodenní závod pořádaný: Colliery CrossFit Ostrava - více info ZDE!
One day competition power by: Colliery CrossFit Ostrava - more info HERE!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři