REEBOK NANO 7 - Moje první dojmy!

Už to bude třetí týden, kdy jsem měla možnost otestovat mezi prvními, jaké jsou letošní nové REEBOK NANO7. A protože jsem půl roku trénovala ve „starší“ verzi nano 6, rozhodla jsem se udělat porovnávací test a vypsat Vám rozdíly těchto dvou generací.

 Hned po prvním obutí jsem věděla, že to nebude jen novinka, co se designu týče, ale že nové botky budou „fungl“ se vším všudy! 

Podrážka je tvrdší a boty celkově pevnější a stabilnější, ale zároveň jsou lehčí! Noha je v botách jako přibitá, takže zde nehrozí propadání kotníků.


Líbí se mi, že po předchůdci nechali stejný tvar, hlavně špičku, takže co se týče vzhledu, není co vytknout.


Po shlédnutí CRASH testu, kdy do boty bylo bodáno nožem a sekerou, bych se nebála ani rychlého opotřebování :D. Tedy na rozdíl od nano 5 a nano 6, kdy po necelém půlroce cvičení, uživatelé prý chodili boty reklamovat - a to nechceme :).


Rozhodla jsem se boty otestovat na různých cvicích a ohodnotit zda se boty hodí více/méně.

  • Heavy squat – pecka, noha jako ve vzpěračkách
  • Split Jerk – paráda, myslím, že tyhle boty byly zrozeny pro činku, vůbec se noha „neviklá“ a drží!
  • Box Jump, Run, DU – horší, musím říct že plyo cviky (odrážení, výskoky) se v botách pohodně nedělají, na rozdíl od jejich předchůdce
  • Pistole – super, opět krásně drží kotník

Musím říct, že tahle barevná kombinace se mi moc moc líbí. Už z dálky boty poutají pozornost a ocení ji i ne-nadšenci CrossFitu. Černý potah zaručí, že se boty nebudou špinit a budou se dát kombinovat s jakoukoliv barvou trička :P.

Závěrem bych řekla, že Nano 6 jsou více zaměřené na výskoky a běh, kdežto nové NANO 7 více na stabilizaci nohy u dřepů a vzpírání. Což ale neznamená, že i tak nejsou všestranné.

V úterý 14.2.2017 budete mít možnost boty vyzkoušet v Colliery dokonce i během workoutu! Určitě tuto možnost doporučuji a třeba si botky zamilujete stejně jako já!

 

Možnost NANO 7 - již nyní u Našeho partnera: Botyobleceni.CZ - pro klienty Colliery připravena sleva 25%
 

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři