Netradiční OLYPIÁDA 2016

Druhý ročník Netradiční Olympiády proběhl ve dnech 13.-15.6.2016. První den byl určen pro mateřské školy, druhý den pro I. stupeň základních škol a den třetí pro II. stupeň základních škol. Pro Colliery CrossFit byl zajímavý třetí den, jelikož zde soutěžila členka Colliery CrossFit Ostrava Štěpánka Habustová a to na domácí půdě ZŠ Ostrčilova 10.

V jakých disciplínách se soutěžilo? Tradiční disciplíny z atletiky (60m sprint, skok daleký a vrh koulí) byly doplněny Cross Runem, DiscGolfem a Fitness Testem. Poslední zmíněná disciplína byla postavena na podobném systému, jak to bývá u klasických CrossFitových závodů. Pro realizaci této disciplíny bylo využito nově vystaveného školního CrossFitového hřiště.

WOD1

2min AMRAP Bar Dips

5min REST

WOD2

1min AMRAP Pull ups
1min AMRAP Air Squats
1min AMRAP Sit ups

5min REST

WOD3 – 2min Time Cap

200m Run
ME Double Unders

Po absolvování všech tří WOD se Štěpánka Habustová stala celkově vítězkou a odnáší si tedy pro tento rok titul „Nejlepší Fitness slečna“ z Ostravy a okolí. Jaké bylo hodnocení jejího trenéra Lukáše Káňi k výkonu Štěpánky?

„Na tuto akci jsme se intenzivně připravovali více než měsíc. Štěpánka cvičí CrossFit dva měsíce a od té doby udělala výrazný posun vpřed. Když přišla do Colliery, tak zvládla maximálně tři shyby. Nyní na závodech jich zvládla patnáct za jednu minutu. Začíná se seznamovat i se vzpíráním, kde po prvních testech její maximální výkony jsou: Deadlift 70kg, Front squat 49kg, C&J 39kg, Snatch 35kg. Je zde potenciál, který budeme dál rozvíjet. Jedinou velkou mezerou jsou však Double Unders, ale ty se taky brzy naučíme.“

 

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

CollieryMade GAMES

Je jednodenní závod pořádaný: Colliery CrossFit Ostrava - více info ZDE!
One day competition power by: Colliery CrossFit Ostrava - more info HERE!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři