Johan

Johan Pavlík 29 článků

“Nothing Replace Hard Work“

Johan se trenéřině se věnuje necelých 5 let. Tato práce ho, jak sám říká, obecně naplňuje, a to ať už z toho pohledu, že svým klientům může pomoci v oblasti dosažení jejich cílů, ukázat jim, že pohyb lze dělat i bez bolesti, ale také to, jak ho každý klient a příběh spojený s ním posune zase o kousek dál.

Díky svým klientům se má chuť stále více vzdělávat, aby jim svou prací poskytl individuální přístup. S každým novým klientem začíná vstupní diagnostikou a následně sestavuje program dle klientových potřeb a cílů.
Sám sportuje od útlého dětství. Věnoval se jak kolektivnímu sportu – házená 7 let, tak mu nejsou cizí ani individuální sporty – Judo, Box, CrossFit. Od roku 2016 na svém rozvoji spolupracoval se Slovenským trenérem Michalem Bohumelem, který mu pomáhal s přípravou na závody v CrossFitu a k objevování svého fyzického potenciálu. Aktuálně spolupracuje se Slovenským Fyzioterapeutem a trenérem Jakubem Kmeťkem Moravčíkem, který mu pomáhá se cítit zdravý a dosahovat dlouhodobých cílů ve funkčním fitness/CrossFitu.  

English version:

I have been a trainer for nearly 5 years. This job fulfills me, whether because I can help my clients to achieve their goals and show them that they can excercise without pain, or that all my clients and their stories move me a bit further. Thanks to my clients, I have the need to educate myself more so that I can offer them an individual approach which I think is crucial to getting the best results. With each and every new client, I begin our session with an entrance diagnostics (Assessment) and after that we build a program based on his needs and goals.
I have been doing sports since I was a child. I used to play collective sports like handball for 7 years, and individual sports like Judo, Box and Crossfit. Since the year 2016 I have cooperated with the slovak trainer Michael Bohumel, who has helped me with the preparation for the Crossfit race. And he has helped me to find my personal physical potential. For the last few months I have been cooperating with the Slovak physiotherapist and trainer Jakub Kmeťko Moravčík, who has been helping me improve my health, and accomplishing my longterm goals in functional fitness.  

Zobrazit blog
 • +420 736 472 237
 • johan.pavlik2@gmail.com
 • https://www.instagram.com/johan...
 • https://www.youtube.com/channel/...
 • CrossFit certifikace:

 • Další vzdělání a certifikáty:

 • EXOS performance mentorship phase 1 (Budapest)
 • Core Leve 1 (Martin Snášel – Core Gym)
 • Mýty a otázky svalového zkrácení, slabosti a mobility (Martin Snášel – Core Gym)
 • Reconciling Biomechanict with Pain Science ( Greg Lehman)
 • Movement seminar (Jakub Kmeťko Moravčík)
 • Indoor Rowing Instructor (Concept2 Czech)
 • Compex Session Training
 • Psychologie ve sportu
 • Specializace:

 • CrossFit skupinové a individuální lekce pro začátečníky i pokročilé
 • Crossit Adaptive - Tréninky pro handicapované

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři