Je to pro mne?

Na tomto místě je potřeba zmínit i to, že CrossFit je cvičením, které je opravdu určeno pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví.

CrossFit je cvičením, které je opravdu určeno pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví.

Potřeba navýšení kardiorespirační vytrvalosti, výdrže, síly, pružnosti, výbušnosti, rychlosti, koordinace, hbitosti, rovnováhy a přesnosti se u profesionálního sportovce a 60-leté ženy liší pouze co do úrovně, ale nikoli už co do podstaty. Na oba jsou přitom použitelné naprosto stejné metody, samozřejmě o zcela odlišné intenzitě, popř. jinak přizpůsobené. Je samozřejmé, že zmíněné ženě nelze naložit stejnou váhu na dřep jako profesionálnímu lyžaři, nicméně pro oba je například právě dřep tím základním cvikem, který jim přinese potřebnou sílu, pružnost, rovnováhu apod. vzhledem k jejich potřebám, to vše samozřejmě při zcela korektní technice provedení, při které je zmíněný dřep pro naprosto kohokoliv zcela bezpečný a přínosný.

CrossFit je dnes již běžně využíván špičkovými sportovci (atlety, fotbalisty, hokejisty, plavci, lyžaři a dalšími) jako základní tréninková metoda, kterou však samozřejmě tito specialisti doplňují o speciální tréninkové prvky dále rozvíjející schopnosti potřebné pro jejich sport nejvíce. Kromě toho je CrossFit velmi častou tréninkovou metodou vojáků, policistů, hasičů a dalších členů záchranných složek.

CrossFit cvičí dnes již statisíce a miliony lidí po celém světě, a to zcela běžných lidí, pro které je CrossFit způsobem, jak se udržovat v perfektní kondici a připraveni k jakýmkoli dalším sportům, které ve svém volném čase případně také provozují. Třetí skupinou jsou pak zanícení „crossfiteři“, pro které je CrossFit samotný sportem. 


Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

CollieryMade GAMES

Je jednodenní závod pořádaný: Colliery CrossFit Ostrava - více info ZDE!
One day competition power by: Colliery CrossFit Ostrava - more info HERE!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři