CrossFit pro začátečníky

Lekce pro začátečníky zahrnují jak základní pohyby naučené v Basic Movements lekcích, tak již i cviky z těchto pohybů složené. Na rozdíl od lekcí Basic Movements jsou Lekce pro začátečníky již určeny nikoli pouze k naučení správné techniky, ale jedná se již o standardní CrossFit lekce na kterých se pořádně zapotíte.

V Lekcích pro začátečníky se dále seznámíte s většinou funkčních pohybů, které se v CrossFitu vyskytují. Jedná se o pohyby, které najdete v každodenním životě a CrossFit vás tak připraví jak pro lepší výkony v Gymu, tak i pro jakoukoli překážku, která vás může čekat mimo Gym – ať už se jedná o tenisovou hru s kamarády nebo přenášení písku s cementem při rekonstrukci chalupy.

Hlavní cíle těchto lekcí je:

  1. získání správné motoriky u vícekloubových cviků s činkou, vysvětlíme si například cvik zvaný thruster, přemístění s výrazem, ale třeba i opětovné nácviky mrtvého tahu nebo dřepu
  2. naučení se základních cviků na hrazdě, jako jsou shyby nebo špičky k loktům/hrazdě
  3. nácvik většiny základních cviků s vlastní vahou – od základních dřepů s vlastní váhou přes kliky, angličáky apod.
  4. zvládnutí cviků s nezvyklými objekty jako je medicinbal, kettlebell nebo i základní cviky na kruzích
  5. … a občas se setkáte i se švihadlem, během nebo veslovacím trenažérem

Tyto lekce jsou vhodné úplně pro všechny. Počítá se s tím, že na těchto lekcích bude potřeba dávat velký důraz na naučení techniky základních cviků a že většina cvičení se jak váhově, tak i zatížením na tělo přizpůsobí jednotlivým cvičencům.

Proto se neváhejte přihlásit, ať je vaše kondice jakákoliv. Je naší starostí vytvořit cvičení přesně na míru pro vás a i v rámci skupinových lekcí budeme vždy respektovat vaši aktuální kondici.

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři