COMPEX - První dojmy

V minulém týdnu do Colliery CrossFit přišel balíček s COMPEXem. Většinu lidí v gymu to nijak nerozhodilo, jelikož tento rehabilitačně-masážní přístroj neznají. Já měl již dvakrát na mezinárodních soutěžích možnost se s tímto zázrakem seznámit a moje radost, když jsem jej viděl u nás, byla neskutečná!

Co to COMPEX je? Je to domácí elektroléčba, která pomocí elektrických účinků zlepšuje krevní cirkulaci, výživu tkání a tlumí zánětlivou aktivitu. Principem je stimulace nervu a svalu elektrickým proudem různé frekvence a intenzitě. Výsledkem tedy je, že se vám svaly intervalově stahují a uvolňují a to dle zadaného programu. Používá se při svalových bolestech jako regenerace, ale také i jako pomocník pro posílení svalstva.

V Colliery i v domácím prostředí jsem měl možnost COMPEX použít celkem šestkrát a vždy s příjemným výsledkem. Po tréninku, který byl zaměřen na dolní končetiny, jsem vyzkoušel regeneračně-masážní program a mohu osobně říci, že následující den bylo pro mé stehenní svalstvo plně zregenerováno. Většinou den po tréninku, kdy se mi objevují zadní dřepy na série s 85% z maxima, tomu tak ve většině případů není. V minulém týdnu jsem se trápil s bolestmi lýtkových svalů po WOD, kde se objevilo 300 double unders. Po třetím dni, kdy bolest neustupovala, jsem vyzkoušel COMPEX program rehabilitace. Bylo to velice bolestivých téměř 30min, ale již během dne jsem cítil úlevu a další den plnou regeneraci. Včera byla na programu těžká gymnastika zaměřená na oblast tricepsu a prsního svalstva. Věděl jsem již dopředu, že zítřek bude krutý pro horní část těla. Ihned po tréninku jsem si nasadil na prsní svaly COMPEX s po závodním programem a dnes necítím žádnou bolest v této oblasti.
Závěrem bych chtěl říci, že s lepším přístrojem na regeneraci jsem se nesetkal. Jsem rád, že tento přístroj máme u nás v Gymu a všem doporučuji si jej vyzkoušet.
 Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři