COMPEX - Osobní zkušenost

Compex jsem poprvé vyzkoušela letos, asi před měsícem a půl v Italském Jesolu, kde se konaly závody Venice Games 2016

Na COMPEX jsem již předtím slyšela plno pozitivních ohlasů, ale samotnou mě to nijak netáhlo vyzkoušet, jelikož se na vyzkoušení tohoto přístroje na všech závodech stály dlouhé fronty. Na Venice Games tomu bylo ale jinak... lehátka „zely““ prázdnotou a tak jsem po prvním závodním WOD, kdy jsem měla ramena na padrť z kliků ve stojce a Overhead squatů, tento „zázrak“ vyzkoušela.

Moje reakce: „BOŽIII“ najednou mě po 20minutách nic nebolelo a do dalšího WOD jsem šla zregenerovaná jako po dvou dnech rest daye. Tuto COMPEX kůru jsem ten víkend aplikovala po každém cvičení a hádejte co? V pondělí ráno, po dvou dnech intenzivního a náročného cvičení, jsem domů jela bez jakékoliv svalové bolesti. Jako bych celý víkend ležela na pláži :P.

 Po měsíci nám naší Colliery šéfíci oznámili, že dostaneme zkušební Compex k nám do gymu! Měla jsem největší radost!!!! 

Tento zázrak je naší spásou před bolavými svalíky, třikrát sláva tomu kdo tuhle věcičku vymyslel :).
Třeba jako tohle úterý... 3,5 hodinový trénink a samé Wall bally, Squaty, Squat cleany, Box jumpy, Lunges ..a druhý den? Nemohla jsem si ani sednout na WC! :D Ve středu jsem si tedy dala rest day a masáž s tím, že mi nožky povolí a večer jsem stále umírala. Ve čtvrtek jsem dala šanci plavání a wellnesu a pořád nic ☹. Pak mě ale napadlo vlastně COMPEEEEX! A ráno? Ani stopa po bolesti jupí... prostě zázrak a chci toho miláčka domů :D.

Zkuste tenhle WORKOUT:

4 ROUNDS

  • 20x walking lunges 40kg
  • 20x Box jump over


Rozhodně doporučuji skombinovat tento workout a compex :D..dejte pak vědět, jsem zvědavá na vaše reakce. Popřípadě se neostýchejte zeptat, ráda vám s nasazením Compexu pomůžu ;)

Compex můžete pořídit na stránkách OFICIALNIHO českého distributora: www.compex-sport.cz

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři