CrossFit: Kids

CrossFit Kids není jednoduše zkrácená verze programu CrossFit. Jedná se o úplně jinou verzi CrossFitu, zaměřenou a určenou pro zvláštní populaci a specifické potřeby této populace. (Neurologické, kognitivní, motorické atd.)


Colliery CrossFit je hrdý na to, že je po CrossFit Committed druhým oficiálním CrossFit boxem v ČR, který otevírá lekce pod originálním názvem CrossFit Kids.

Naši trenéři CrossFit Kids jsou speciálně certifikováni (o kurzu, který náši třenéři absolvovali si můžete přečíst v BLOGu Petra Mráze), jako trenéři dětí a dos

pívajících. A tak poskytujeme program, který splňuje speciální trenérské potřeby této věkové skupiny.

CrossFit Kids je silový a kondiční program, který je speciálně navržen pro děti a mládež a pomáhá jim rozvíjet celoživotní lásku ke zdraví a pohybu. Ve skupinovém prostředí se děti a dospívající podílejí na zábavných a poutavých cvičeních nejčastěji formou hry.

CrossFit Kids tréninky se skládají z neustále se měnících funkčních pohybů, které poskytují fitness zdatnost a jsou přizpůsobitelné pro každého účastníka na jakékoliv úrovni.

Jednotlivé tréninky nejsou z větší části nikdy stejné, takže se děti nikdy nenudí a každý trénink je udržuje v nadšení z účasti.

Funkční pohyby zahrnují cvičení, která jsou základem všech činností, které děti musí dělat, když si hrají -vytahují, tlačí, běhají, hážou, stoupají, zvedají a skáčou. Všechny pohyby jsou vyučovány bezpečně a efektivně pod důkladným dohledem vyškolených trenérů CrossFit Kids.

Lekce probíhají každé úterý 17:00, čtvrtek 17:00 a sobotu v 10:00 kdy lekci vedou 2-3 trenéři a v gymu neprobíhá žádná jiná lekce. Sraz dětí v 17:00 / 10:00 .... 19:00 / 11:00 ukončení lekce (dle věkového složení dětí možnost rozdělit na 3skupiny - Lekce ve čtvrtek probíhají pouze pro děti 11+)

 

Své dítě můžete registrovat osobně na recepci gymu a nebo e-mailem: info@collierycrossfit.com 

Členství dítěte u nás formou permanentky/vstupy na lekci - bez časového omezení - Ceny dle platného ceníku ZDE.

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři